Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy piaggio sfera 50ccm...

Van egy piaggio sfera 50ccm Motorom, hidegen nem mindig indul elsőnek, de elindul, de viszont melegen igen sokkat kellek kilódni vele hogy berőfenjen, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már vettem bele tiszta új karbit,autómata szívatót,szívócsonkot,légszürőt,ami a karbi és ahengerbe belemegy az a membrán vagy miaz,és nem akkar elindulni sehogyansem melegen,csakha jó 10 percig rugdosom,talán adig lesz belőle valami,hidegen méha pöcröf 1 rugásra mégha 3 napja nemvolt elinditva akkor is 1 rugásra indul hidegen,mitől lehet ez??Beleőltem már egy csomó pénzt,és még mindig nem tökéletes,alapjárat van,nem áll le magától,rendesen pörög hidegen melegen egyaránt,kompreszió bemérve,hidegen melegen jó a kompreszió,adjatok légyszíves tanácsokat mert már felgyujtom amenyi benzin van bent!Előre is köszönöm.

#Piaggio #Sfera #melegen hidegen nem indul
2012. aug. 22. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Új gyertyát vettél bele?
2012. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
cseréltem de nem új gyertya volt :) asztmondod orvosolja a problémám?
2012. aug. 22. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bele újat, és ha szerencséd van csoda fog történni. :)
2012. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D jólvan megprobálkozom vele,köszi szépen :)
2012. aug. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!