Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis suzuki ran-om 100on...

Dany22 kérdése:

Kis suzuki ran-om 100on 5litert fogyaszt mi a baj?

Figyelt kérdés

akitöl vettem neki 2.5liter százon álitolag énnekem 40km sem volt és megett 2 liter benzint!

ez az elsö motorom függ az,hogy hogyan huzom a gázt neki?vagy mi a gond?Segitsetek mert egy benzinkutat magamhoz köthetek igy :D


2012. aug. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy függ attól, hogy mennyire húzod neki...

De csöpöghet pl a karbi is vagy az üzemanyagvezeték valahol. De amúgy meg az eladó jóhogy normális értéket mondott. Ha egy kupac rozsdás vasra is rámondja, hogy jó motor ez, mert csak 1 l-t eszik 100-on, akkor is megvetted volna? Motorvásárlásnál nem az eladót kell kérdezni, hanem a saját szemednek/fülednek hinni.

2012. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne kínlódj vele,nyílvánvaló hogy ki van nyomva már a szeme...Sózd rá ugyanígy Te is valakire,ahogyan rádsózták..
2012. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
talán enm max fordulaton kéne közlekedni :D
2012. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az valóban igaz,hogy haa legközelebbi boltba megyek is mindig top gázon van :D de hát minnél gyorsabban megyek annél gyorsabban otvagyok azthittem igy kevesebbet eszik
2012. aug. 24. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
I don't want to live on this planet anymore...
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minnél gyorsabban anál xd kevesebbet

nagy egy iq harcos lehetsz :D

2012. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van neked jogsid,BÉLA?? XDDdd
2012. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megagigafacepalm....
2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!