Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak milyet válasszak?

Első motornak milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valami nagyot szeretnék (A korlátlan jogsival), 750ccm felett, lehetőleg ne kelljen ráhasalni, legyen olcsón fenntartható, strapabíró, városban és kívül egyaránt használnám, használt is jó kb 1m alatt gondoltam. Azért kérek segítséget, mert nincs ilyen tapasztalatom nem igazán tudom melyik az amelyiket olcsó fenntartani és árban is jó, de nem esik szét alattam. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 24. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem első motornak ne 750 felett gondolkodj, ha még sokáig akarsz motorozni. Kezdd egy kisebbel, mondjuk 400 körülivel.
2012. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kawasaki Z1000,vagy Busa.Ezek nem esnek szét alattad és nem túrnak le az autópályáról sem.És nem fogod kinőni egy két hónap alatt.
2012. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!