Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kétütemű 50-es,6 sebességes...

Kétütemű 50-es,6 sebességes motorom egyre nehezebben pörög ki és érezhetően gyengébb, mint régebben (4 éves a motor). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kicsi rángatózást is lehet érezni rajta menet közben, főleg a lábammal a lábtartón. Olajcsere a blokk részében 2 éve volt.
2012. aug. 25. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a probléma:gyertya,karbi,szimering,dugattyú,visszacsapószelep,kockás benzin,kipufogó
2012. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagy meleg is könnyedén okozhat ilyet, ha karburátoros a motor. Ebben az esetben a benzinszintet kell lejjebb venni.
2012. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megtenni? Csavarokkal a karbin? Amikor simsonom volt azon bátran állítgattam a dolgokat, meg néha kitakarítottam a karburátort, de ennél a motornál (keeway x-ray) már nem vagyok olyan bátor. Nem akarom elcseszni. Eddig semmilyen baja nem volt még. Esetleg ha elvinném márka szervizbe az mennyibe fájna szerintetek kb.? Eddig kétszer vittem, fojtás kivétel, és második "kötelező" szerviz, de ez már 3-4 éve volt.
2012. aug. 25. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is Simsonból indultam ki, egy újabb, bonyolultabb szerkezeten nem tudom, hogyan lehet állítani.

Én mindenképp szervizbe vinném, hátha valami teljesen más a ludas.

2012. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább 20 ezret ott fogsz hagyni szerintem ha márkaszervízbe viszed.

ha el is viszed egyet tegyél meg,soha ne hagyd ott a motort és nézzed hogy mit csinálnak rajta mert sok helyen úgy átvágnak mindenkit ahogy csak lehet.

2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A karbin csak egy állítási lehetőséget találtam, azt állítgattam, és most vettem csak észre, hogy jobban is füstölt. Kicsi változtatás után kevésbé füstöl és már valamivel könnyebben pörög ki. (De még nem az igazi.)

Inkább keresek egy ismerőst, aki ért hozzá. Márkaszervizről már más is lebeszélt, szóval azt elvetettem.

Olajozatlan lánc egyébként a menettulajdonságokat mennyire befolyásolhatja?

2012. aug. 26. 22:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és ezek a gumik nagyon becsapósak. Nem vettem észre, de csak 1 bar volt bennük, mint kiderült az előírt 2,8 bar helyett.
2012. aug. 26. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!