Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleszerettem! Szerintetek...

Beleszerettem! Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 25. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egy romhalmaz.
2012. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nehogy megvedd!!
2012. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát megveheted de erre rengeteget kell majd rákölteni, hogy újra autó legyen...
2012. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyeses beszédnek tűnik. Az árát megéri. Első autónak megfelel.
2012. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha van rá minimum 800.000ft-od az autó, az átírás és az egyéb összegeken felül, és elég szabadidőd csinálgatni akkor simán.


Ha ezt megveszed kapásból úgy ahogy van a komplett futóművet ki kell cserélni, a belteret kulturált állapotba hozni, a motort átnézetni rendesen hogy nincs e valami baja, a rozsdás részeket kijavítani, a váltó sem hinném hogy szépen muzsikálna, és evvel a bitang ronda fényezéssel is kellene kezdeni valamit. Még jó hogy rengeteg BMW bontós van és egész jó árban adják a dolgokat. :D


Ha ezeket nem csinálod meg, inkább meg se vedd. Azon se csodálkoznék ha az első kanyar után leszakadna a kipufogó és eldurranna a fékcső.

2012. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Biztos szétrobbanna a fékcső? Fékekre azt írja, hogy jók:)) Most teljesen összetörtétek az álmomat...Tényleg nem lenne elég csak lemosni és kipolírozni??
2012. aug. 25. 16:46
 7/18 AtyeszLL ***** válasza:

Mellette szóljon, hogy folyamatosan használják. Tankolod

-> megy. BMW. A rozsdától nem lesz lassabb, vagy megbízhatatlanabb, csak csúnya. (feltéve, ha nem tartóelem rohad) Több munka van ebben, mint másban, de ha van pénzed tankolni, és tényleg szerelem, akkor nagyon sok örömet ad majd!

2012. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt az utolsó mondatodat te komolyan kérdezted?


Olvastad a leírást? Egy nagy rakás sz.r az egész...nehogy megvedd már, ennyi pénzért ezerszer jobb kocsikat lehet venni...erre rá kellene költeni vagy 2-300ezret, ha nem többet...

2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan a márka/típus az elég jó (megbízható,erős)...


De ez a példány! Én egyszer vettem 120-ért E30-ast!! Képen f@szának látszott! aztán mikor kiadtam érte a pénzt akkor döbbentem rá hogy: "OLCSÓ HÚSNAK RÍZS A NEVE... Őőő.. HÍG A LEVE"!! :)


Szerintem nem éri meg,ha csak nem projektautónak veszed (ha van szabadidőd/pénzed akkor megéri annak megvenni)!

2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!