Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri az árát?

Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd a közeljövőben venni egy ilyen autót.Nem pontosan ezt de ilyen extrákkal,motorral,kb. ilyen árban illetve kb. ilyen évjáratban.Igazából véleményeket szeretnék lehetőleg olyanoktól akiknek vagy volt már ilyen autójuk vagy most is ezzel szelik az utakat..:D

Első saját autónak szeretném. 21 fiú


Jah és úgy tudom hogy az elektronikájuk nem valami fényes szóval ha megvenném szánnék rá annyit hogy rendbe tetessem .

[link]



2012. aug. 25. 17:02
1 2
 1/11 crx-es ***** válasza:
:D de hülye vagy
2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A link láthatóan rossz szóval erről lenne szó:

[link]

2012. aug. 25. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki az,Winnetou?
2012. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Két okból nem ajánlom: 1 ez egy női autó. 2 Ez egy renault.
2012. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1:azért mert kicsi? eddig én még nem láttam bennük női sofőrt.

2:volt már renault-d vagy csak azért mondod mert más is mondja esetleg volt vagy van clio-d.Tudtommal a clio a renault eddigi legmegbízhatóbb autója.

azért köszi a választ

2012. aug. 25. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz ilyet, különösebb gond nem lesz vele, de ez a konkrét darab drágának tűnik.

Ezekre a női autós dumákra ne hallgass.

2012. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az biztos hogy vigyáznék rá minden szempontból és "ápolnám" szóval remélem meghálálná

Ahogy meg lesz rá a pénz már keresem is a tökéletest..:D:D

2012. aug. 25. 19:19
 8/11 pagan ***** válasza:
83%
jó a renault,elvisz ahova kell és viszonylag nem igényel nagy törődést,azt nem értem miért mondod hogy nem fényes az elektronikájuk,szerintem azzal sincs gond,vedd meg,ne hallgass senkire ha tetszik
2012. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom egy jó pár helyen olvastam (nem commentekben)hogy az elektromos része nem tökéletes és sokszor megzavarodik)
2012. aug. 25. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

mitől lenne női autó? beépített sminkkészlet és manikűrös van benne?

Ha jó állapotú akkor megéri. ezt képről nemigen lehet megmondani.

2012. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!