Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan 350z autó milyen kocsi?

Krisz.07 kérdése:

A Nissan 350z autó milyen kocsi?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi az erőssége a gyorsulás a drifftelés a kényelem a kinézete?

Mi a gyengesége?

Megéri megvenni?



2012. aug. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
japán!!!
2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneket inkább autós fórumon kérdezz, ott hamarabb tudnak segíteni, mert jóval több hozzáértő van.
2012. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a kinézetét elég hamar meg tudod állapítani. Nézz rá az autóra.


műszaki adatok (kattints rá arra az évjáratra amilyet venni szeretnél): [link]

2012. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2012. aug. 26. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
ha van pénzed a vételáron felül még bőven, akkor megéri, mert egy nagyon jó, erős konstrukció, mind a motor, mind a hajtáslánc tekintetében. azt kell tudni róla, hogy igazi sportautó, ami a futóművet, váltót illeti. Kemény kupplunggal, szóval nem divatkupé, mint pl egy audi tt, amit ugyanannyi pénzért veszel. Használtan már 3 millióért is kapni 2004-es darabokat, de ha koppra tudnád kifizetni nincs értelme ilyet venni, a szervízköltségek drágábban egy átlag autóénál.
2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

350z tulajdonos vagyok.


Hogy megéri megvenni az egyén függő. Nekem szerelem első látásra volt ugyhogy nem volt kérdés. Egy ilyen sportkocsit nem nehéz megvenni olcsóbb mint egy opel insigna például :)


Fenntartani...nah ahhoz már kell a havi fix tőke.


Ezzel a kocsival nem lehet "normálisan" menni kéri és akarja is a jobb lábadat keményen a gázpedálra. Bugyinedvesítő a csajoknál igaz van feleségem de nincs olyan ember aki csak úgy elmegy mellette.


Fórumokon írkálnak 9-10 literes fogyasztást....nah az egy nagy kamu. V6-os szívó benzin... 14,5 liter az alap fogyasztása ha úgy jársz vele ahogy szereti akkor 16-17 szó nélkül bemegy.


10.000 km-ként olajcsere és nem sima olajjal.

5.000 km apróbb dolgok cseréje


Szerviz igényes kocsi oda kell rá figyelni.

De ha foglalkozol a lelkével meghálálja.


Minőségi gumi kell rá Michelin Super sportal használom. Előre 60.000 volt darabja hátra 80.000 volt darabja.

Ezt ha összeadod 300.000 ft környékén jön ki. Ha küldöd neki a hátsók 1 vagy legfeljebb 1,5 év alatt elkopnak és csere megint :) Jah és ugyebár télen garázsban a helye...kezelhetetlen még téli gumival is. 300 lóerő nem piskóta. Felesleges rá a téli gumi...


Én kiszámoltam.

Egy ilyen kocsi 1 éves fenntartása benzin nélkül leszámítva havi átlag 50.000 Ft-ba kerül. (ebben nincs casco - 300.000 / év környékén van pluszba)


Biztosítás, Szervíz egyéb apróbb hülyeségek :)

2015. jan. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!