Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiből lehet megoldani egy...

Mennyiből lehet megoldani egy A korlátozott, illetve egy valamire való motor beszerzését?

Figyelt kérdés
Neten amit néztem 85 000-re jön ki a jogosítvány. 220 000-ért már lehet kapni 250 ccm körüli motort, amit nem kell egy éven belül a szeméttelepre tolni?:P Pontosan mik ezeknek a tipusoknak a neve? Mz-n kívül.
2012. aug. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
MZ-n kívül. Hmm. Jawa 350. Igazából nagyon új motorokban értsd: 20 évnél fiatalabb, ne gondolkodj, mert ennyi pénzért csak lehajtottak vannak. Vegyél valami szoci gépet, aztán majd ha lesz több pénzed, veszel valami nagyobb 4 üteműt.
2012. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS 125-ös gépek? Azok csak olcsóbbak. Ugye vezethetem azt is s A korlátozottal? Csak mert furcsállom hogy minimum határt is szabnak a legtöbb oldal szerint-
2012. aug. 25. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen vezetheted Ak-val a kisebb motorokat is.

125-ös MZ-t lehet venni 40-ért elég jót, érvényes műszakival.

Kicsit drágábban meg 250-es szocimotorokat is lehet venni.



Nekem am kb 85-be volt az Ak-s jogsi, elsősegély nélkül. Meg pancsi felújítás eddig 120k kb. Papírozás meg még benne lesz 60-ba minimum.

2012. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor egy jobb sport motor 250es ? 400 000 alatt nem érdemes venni?
2012. aug. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!