Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor mi van? (jogosítvány)

Most akkor mi van? (jogosítvány)

Figyelt kérdés
mindenhol mindenki mást mond..most akkor jövőre az M-kategóriás jogosítvány 14 éves kortól vagy csak 16 éves kortól szerezhető meg?? Én 14 vagyok,jövőre 15, de minden vágyam hogy megtanuljak motorozni.Lehet hogy kell várjak még 2 évet? :(

2012. aug. 25. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy elkezded még az idén, mert ennyi idősen már ellehet, vagy vársz 2 évet.
2012. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__335..



http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__335..


Ennyire életképtelen hogy lehet valaki.....

Ezt a 2-őt a megválaszoltjaim között az első oldalról szedtem. De vagy 10 oldalon keresztül minden oldalon van 2-3 ilyen kérdés...

Van itt a gyiken olyan cucc hogy mielőtt kiírod a kérdést kiad pár hasonlót. Nem hiszem el hogy nem találtad meg közöttük.



Manapság minden 14 éves ilyen amúgy? Ennyire életképtelenek? Jó lenne ha valami értelmi teszthez kötnék a jogosítványszerzést. Mennyivel jobb lenne az utakon.

2012. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2012. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen láttam azokat de ha jobban megnézed 10 kommentből 5 azt irja hogy változik 5 pedig hogy marad a régi szabály. -.-
2012. aug. 26. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha most még egyszer felteszed akkor gondolod, hogy biztosra mondják?
2012. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az az 5 ami azt írja hogy marad abból legalább 1-be linkelve van a jogszabály. Aki meg azt mondja hogy változik az meg max pár újságra hivatkozik.


Bár ehhez gondolkodni is kellene.

2012. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha megvagy 14 és van lóvéd akkor ha most nekiállsz akkor novemberig meglesz, de normálisan állj mellé mert ha nem végzel novemberig buktad a lovét

de én szeretném ha 16 lenne mert manapság ilyen hülyék h nem olvasnka vissza gyerekek, ne közlekedjenek

amúgyis 95 DEgeneráció van

2012. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

95 után lemaradt h TŐL

95től DEgeneráció

2012. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az M kategória 2013 Január 19. étől! 14 ről 16 évre megy fel!

Amugy meg kedves utolsó a közlekedés és az írás vagy olvasás problémához semmi köze nincs a vezetéshez! :)

És nem a fiatalok okozzák a balesetek többségét hanem a vén sz@***.. Tehát így ne mérlegelj én ennek az egésznek nem látom értelmét mint azt sem hogy a teharautót kamiont 18 ról 21 re emelik a buszt meg 21 ről 24 re nincs értelme!


Akkor a felnöttkorhatás is legyen 21 vagy 24 év..

Nincs értelme 18 tól én megadnék mindent hisszen az már egy felnött ember elméletileg nem? De ez magyarország gratulálni tudok megint sülyedünk a béka fenekére ismét..


Azt hottá teszem hogy 14 évesen szereztem a Mopedet B t 17 évesen és 18 évesen már volt kamionom is 21 éves korom óta Buszozok nem volt sosem balesetem ennyit erről!


F/25

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!