Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Speciális: Eagle robogóhoz...

Speciális: Eagle robogóhoz alaplapot honnan?

Figyelt kérdés
Van egy 125/50-es Eagle robogóm, aminek elromlott az alaplapja (valami cucc, ami a motor által generált áramért felelős, nem értek hozzá) a lényeg, hogy nem tölti a motor se a lámpát, se az aksit. Sajnos ez az alaplap nincs meg, és egyik szerelő se tud a motorral mit kezdeni, mert annyira noname, hogy senki nem tudja milyen alaplap kell bele. Még a nevét se tudom pontosan, elvileg Eagle 50QT-9, de ebben is kételkedem, mert a neten ezer motort találni ilyen néven, mind máshogy néz ki, de egyik se hasonlít az enyémre... Az enyém Vespa stílusú, sasfejjel az elején... Mindegy, lehetséges még valamit csinálni ezzel a motorral, vagy vége? Ha a szerelők nem tudnak vele mit kezdeni, akkor én mit tegyek? Azt mondták, hogy rendelhetnének akár 50 féle alaplapot is, lehet hogy egyik se lenne kompatibilis az enyémmel...

2012. aug. 26. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleve a probléma ott kezdődik, hogy mi az a 125/50-es? Egy 125-ös moci amit papírok nélkül használsz?

Akkor ne az 50-eseket nézegesd, hanem a 125-ösöket!


"Sajnos ez az alaplap nincs meg"

Bár annyira nem értek ezekhez a mai dolgokhoz, de úgy tudom, hogy az alaplapon helyezkednek el a gyújtás alkatrészei is. Ha ez nincs meg, akkor hogyan indul be?

2012. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, 125-ös

igazából már nem indul be, kezdetben még be tudtam rúgni (önidító már akkor se pörgött fel) de most már sehogy se megy, még ha külön feltöltöm az aksit akkor se, (úgy emlékszem, fullos aksinál felpörög az önindító, de nem indul be a motor) de szerintem ez annak is betudható, hogy fél éve nem nyúltam hozzá

2012. aug. 27. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont meg kell lennie az alaplapnak amit kivehetsz mintának! A vázon kell lennie adattáblának az alvázszámmal tipussal, a blokkon szintén rajta kell lennei a számnak, az alaplapon is szokott lenni cikkszám, ami alapján lehet keresgélni egy jobb motorosboltban!
2012. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!