Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel kadett vagy astra?

Opel kadett vagy astra?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb autó az opel kadett vagy az opel astra?
2009. júl. 25. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Megrögzött Opelos vagyok, a Kadettot imádtam, az Astra szerintem halvány sóhaj a Kadett mellett, az első Kadettom még a kockalámpás volt, de a kérdésedből nem derül ki, hogy milyen megvilágitásból szeretnél hallani az érvekről mellette, ill. ellene. Mire vagy kiváncsi?
2009. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy az opel kadett menyire gyors, milyen hibáji vannak meg ilyesmi, kössz szépen mindenkinek a válaszokat.
2009. júl. 25. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem a kadettok nem olyan jók. Meg már kezdenek öregedni és hamar le kéne cserélned az autót. Apumnak egy 93-as 1.4-es F astra kombija van és nagyon jól megy. De ha tényleg komolyan gondolod hogy autót akarsz venni akkor a G astrákat ajánlom. Az F astrák még abból a szempontból jók hogy olcsó hozzá az alkatrészei. De sztem azt vedd meg amelyiket TE jobbnak gondolod.
2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!