Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez az autó mitől...

Szerintetek ez az autó mitől ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy én vagyok már túlságosan gyanakvó, de furcsa, hogy ennyivel piaci ár alatt adják, a leírásban meg semmi indok.

Mivel a telefonszám nem létező, írtam e-mailt az eladónak. Kíváncsi vagyok mit válaszol.


2012. aug. 26. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég gyanús. A nem létező telefonszám miatt pláne.
2012. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd visszaír, hogy meghalt a rokona és ő örökölte, de jelenleg külföldön van és nem is tud magyarul és utald neki a lóvét és küldi a kocsit :)
2012. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na persze, azt lesheti! Egyébként azt is írtam neki, hogy szeretném megnézni a napokban, ha lehetséges. Azt írta Bp. I. kerületben van az autó.
2012. aug. 26. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a levélben megkérdezted, hogy miért ilyen olcsó?

Igazából benne lehet a pakliban az is, hogy sürgősen el akarja adni, valamire nagyon kell neki a pénz és inkább megszabadul tőle ennyire áron alul, mivel nem pezseg az autópiac.

De szerintem még mindig nagyon gyanús.

2012. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze. Azt is, hogy mért van leszerelve a rendszám.

Még ha 1,2 környékén árulná, akkor is áron alul lenne a nyomott árakhoz képest is.

Nekem az e-mail címe is furcsa. De akármi lehet, majd kiderül...

2012. aug. 26. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem kapsz ennyiért majd ilyen autót. Valamilyen módon biztosan kamu hirdetés. Találkoztam már ilyennel, akkor az illető a piaci árakat próbálta lejjebbküzdeni, hogy ő olcsón megvehessen egy autót.
2012. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, pont ezért tettem fel ezt a kérdést.
2012. aug. 26. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen áron van feltéve egy hirdetés, még a legátlagosabb autónál is muszáj észnél lenni.
2012. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy motor és váltó nélküli,de ez tényleg gyanús azt kell vele megbeszélni hogy vigye ő el eredetiség vizsgára
2012. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, válasz még nem jött az e-mailre...
2012. aug. 27. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!