Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges légzsák mentes...

Chewbaccaa kérdése:

Lehetséges légzsák mentes autóba légzsákot szerelni?

Figyelt kérdés
Imádom a 80-as 90-es évek autóit csak összessel az a problémám hogy nem találok légzsákosat. (leginkább egy 1992-96-os nissan 100nx vagy almeráról van szó). Tökéletes hirdetéseket találtam csak a légzsák a legnagyobb bökkenő. Lehetséges a beleszerelése? Ha igen akkor milyen procedúrával és mennyibe fájna az nekem (kb). Köszi előre is a válaszokat :) u.i.: előre kéne 2 drb. egy a sofőrnek egy pedig az anyós ülésnek szembe.
2012. aug. 27. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, ha gyárilag volt légzsákos kivitel, de akkor is bonyolult és drága, bekötni a sok érzékelőt, stb. Felejtsd el.
2012. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

pont autóvásárláson gondolkodom és egy ilyen Audit szeretnék. 2db légzsák van benne és 95-ös évjárat

2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

ennél öregebb almera nincs (1996) és ebben is 2 légzsák van

2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"... és mennyibe fájna az nekem"


Hát ha telibe találna egy ilyen "sufnituningos" légzsák, annyira fájna, hogy még bele is halhatsz!!

2012. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekünk van egy 96-os almeránk és nincs benne légzsák. szal készült légzsák nélkül is. 100nx egyébként 92-től van és egyelőre nem találtam légzsákosat. (alapból olyan kicsi a kormánya mintha nem férne el benne :D). És sajnos, tényleg jobban fájna a légzsák mint az ára :)
2012. aug. 27. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem cseréld le egy légzsákosra.

de kérdezd meg szerelőtől, hogy lehet-e rakni bele, de szerintem ha lehet is, annyira drága, hogy jobban jársz ha eladod a kocsidat és veszel egy légzsákosat.

2012. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 éve velünk van :D nem olyan könnyű csak lecserélni :D
2012. aug. 28. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:

hát így, hogy van belőle légzsákos is, lehet hogy bele lehet rakni valahogy, de erről tényleg szerelőt kell megkérdezni.

amúgy ha 16 évig jó volt légzsák nélkül, akkor most miért kell légzsák?

2012. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oda kerültünk hogy apu vett új autót és így én járok többet a Nissannal meg jobban is szeretem mint az újat csak anyu nem szereti ha a nem légzsákossal járok mert félt :) Szal erre kerestem valamiféle megoldást :)
2012. aug. 28. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!