Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhifi erősítő Remote az...

Autóhifi erősítő Remote az merre megy?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van az erősítőn egy Remote csatlakozó! Gyári rajz alapján azt az autórádióba kell bekötni, hogy amikor bekapcsolom a rádiót vele együtt kapcsol az erősítő is!

De nekem az a megoldás kellene, hogy egy Kis kapcsolóval tudjam tetszés szerint ki-be kapcsolni az erősítőt, mert nem csak Én szoktam vezetni és anyám kikészül amikor hangos a zene!

Szóval akkor a remote csatit melyik fülhöz kell majd csatlakoztatni? A pozitív vagy a negatív?


2012. aug. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
+12V !(tehát a pozitív)De legjobb szerintem normálisan bekötni a fejegység remote száljába és közbeiktatni a kis kapcsolót, így tudod használni rendesen is, nem felejted bekapcsolva véletlenül sem az erősítőt, akkudat sem meríti le feleslegesen.
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi akkor ez lesz megoldva! Néztem egy Oldalt ahol írták, hogy az antenna kivezetéshez kell Kötni a remote szálat! Az lehetséges? :D
2012. aug. 27. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik fejegységnek az antenna kapcsolószál csak rádiózás közben kapcsol. Remote meg mindig ha be van kapcsolva. próbáld ki nálad melyik. De ha +12V -ot kapcsol akkor jó.
2012. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!