Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemtudom eldönteni, hogy...

Malaboy kérdése:

Nemtudom eldönteni, hogy milyen 4 ütemű 125 ccm-es motort vegyek. Supermoto vagy gyorsasági? Szerintetek? Ha gyorsasági, akkor yzf 125 R?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az a legerősebb 4 ütemű 125ös, de minden lehetőségre, ötletre kiváncsi vagyok :) az ár max 600 körül legyen
2012. aug. 27. 20:06
 1/5 TOMAtm ***** válasza:

600ezer ért már kapsz normális 600ast is.vagy egy kawa ER-5 öst.le kell szabályoztatni aztán új műszaki és kész van egy jó mocid amiből akármikor csinálhatsz nagoybbat,erősebbet.

am én is a 125ös yamahát mondanám ha mindenképp 125ccm-ben gondolkodnék.azért nagy elvárásaid ne legyenek,500as mocin ültem életemben először,soha előtte,váóóó hogy megy azta fúú...tartott vagy 3 napig aztán mentem a sajátommal(650es) egy hétig suttyomban és az 500asra ráülve: mérnem megy ez?mivan már,leállt egy henger?anyám de tötyi... ilyenek jutottak eszembe.

2012. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem, köszi, úgynézki a yamaha lesz, mert 2 ütemű rs 125öket néztem, de a 6-7-8 literes fogyasztást agynak találom..:(
2012. aug. 29. 14:22
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
8 literes fogyasztás egy 125ösnél?szerintem ez nem reális,a busám eszik 8at ha 250 körül teker vele az ember.egy 125ös meg nem képes még nyélgázon se 150et menni(max a buheráltak,hegynek lefelé).én továbbra is fentartom h jobban járnál egy 'lebutított' nagyobb köbcentissel.egy 125öst azért elég hamar szét lehet gyilkolni,ha hajtod,ha csak poroszkálsz vele félgázon akkor persze az is nagyon sokáig elmegy.
2012. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èrtem, es nagyobb ccmes motorokbol milyent ajanlasz? Supermotok tetszenek, max 650-700000
2012. aug. 30. 14:41
 5/5 TOMAtm ***** válasza:

600 ccm esekből nagyon sok van,éppen ezért nem is különösebben drágák.6-700 ért már nagyon jókat lehet kapni,pláne most hogy lassan vége a szezonnak.ilyenkor olcsóbbak amúgy is.

honda cbr 600

kawasaki zx-6r

suzuki gsx-r 600

yamaha r6 - yzf 600

ezek sor4es(visító hangú,nagy fordulatú) motorok,rengeteg van belőlük használtan.ha veszel a kipufogócsövét nézd meg elsőnek,ha lilás színű akkor azt nagyon hajtották,ha a gumik külső széle égettnek tűnik akkor intenzíven pályáztak vele,ilyesmikre figyelj.

V2 es motorok is vannak amik jók,de közel sincs annyi belőle mint sor4 ből használtan.talán a Hyosung Gt650 ami olcsó,vagy a Suzuki SV650-ez nagyon megbízható sport-túramotor.

a 25KW-osítást bármelyik műhelyben megcsinálják neked olyan 20-30 ezer FT,mivel új forgalmit úgyis kell csináltatnod így abba az kerülne bele.aztán ha akarod vagy ha megvan a nagyobb ccm-re a jogosítvány akkor ki lehet venni a fojtást.

2012. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!