Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 55-ös Punto váltó egyesbe,...

55-ös Punto váltó egyesbe, kettesbe miért moroghat alacsony sebességnél?

Figyelt kérdés
1-2-es alacsony sebességnél nyomaték alatt pl: ha nagy a por aztán kicsit erőlködnie kell olyan jó hangon mikor a MTZ-t csutkáig taposod kábé olyan hangja van... ha jár a motor üresben nincs semmi ilyesmi hang és akkor se ha kinyomom a kuplungot tehát val szin hogy nem nyeles tengely csapágy.. olajat megnéztem le engedtem belölle vagy nagyon fáradt vagy valami okos professzor 15w40 rakott bele, mert sűrünek nem mondható mint egy 80w-és... de egyébként csontig volt a váltó olajjal hiába arra gyanakodtam hogy nincs benne... Cseréljem le az oilt? Amint mondtam nyomaték alatt morog... + extra felszerelés képen a bal féltengely csukló kattog rendesen, igaz hogy annak a külseje szokott de nem lehet hogy kivan a belső fele?

2012. aug. 28. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!