Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat első autónak...

Volkswagen Passat első autónak? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:26
 1/6 A kérdező kommentje:
1.9 tddi re gondoltam.
2012. aug. 30. 19:29
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
simán jó csak ne törd össze mert akkor nem jó vétel.
2012. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mégis milyen évjárat, meg melyik a konkrét kiszemelt? Egyébként tökéletes kezdőautónak, ha kb 2002-es mert közepesen nagy, biztonságos és sok biztonsági elektronika van benne. A régebbi formájút nem érdemes ma már venni, mert az már egy tragacs.
2012. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Drompels válasza:
Nekem volt B4es Passatom, 2 éve adtam el. Sztem ha bármilyen '96 előttit veszel, akkor ideális, mert elég szögletes, látni, hogy hol a kocsi vége, és méretei ellenére gyerekjáték a parkolás. A fenntartás viszont egy horror, nem csak saját, hanem több ismerős tapasztalatai alapján egy nagy pénznyelő (az újabbak is), de ha csak 1-2 évre kell vezetést gyakorolni, akkor egy normálisabb állapotúval simán kihúzod annyi ideig.
2012. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a Passat kérdező, 99-es, de az a lényeg, hogy nem a legrégebbi forma. Az anno keresztapámnak volt, míg el nem lopták. Jó autó volt az is, de ma már eljárt felette az idő. Ez a 99-es az újabb forma, ilyenre gyűjtött egy barátom is pár hónapja, de aztán letett róla, mert nem jött össze. Pedig már ott tartottunk, hogy elmentünk kipróbálni, meg minden. Nagyon jó, tágas autók.
2012. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"1.9 tddi re gondoltam." << ezt a Ford motoros Passatot is megnézném :)
2012. aug. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!