Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó autó? Mennyibe...

Szerintetek jó autó? Mennyibe kerül a fenntartása? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 1. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk rövid ideig volt ilyen omegánk.


Jó autó, kényelmes és erős, de iszonyat sokat fogyaszt ahhoz képest.

2012. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azta.. Elég durva, hogy ilyen alacsony az ára. Ráadásul azt a 9 ezret még tuti le is lehet alkudni. Szóval ennyiért ajándék az autó, még ha kicsit sokat is fogyaszt. Bár ez se lehet annyira durva, mert manuális váltós és diesel. Hát nem tudom. Jónak jók ezek az autók meg minden, de ez a példány kissé gyanús. Aggaszt az a sportkipufogó egy ilyen autón, a megzúzott rendszám elől-hátul, illetve az autó én szerintem nem mozdult mikor a másik oldalrához léptek fotózni. Márpedig az autó jobb oldalán egyesen áll a kormányzott kerék, az autó baloldalán viszont már nem. Bár az lehet kátyútól kapott és csak be kell állítani.. A rendszáma tetszik. GTA.. :D
2012. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hátsó rendszámon lévő alsó matrica szúrt szemet mert erre biztosan nem adtak volna zöldet! Habár lehet, hogy a képek még a műszakija előtt készültek!!!!
2012. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyértelmű, hogy műszaki előtt készült, mivel a plakett nagyon kopott itt már. Amúgy a belsőjéről kár, hogy nincs kép, meg az a 192 ezer km is elég fura egy 96-os Diesel-ben. Bár nem is a szám miatt, hanem csomó autót látok 192 ezer km-el esküszöm. Enyémet is pontosan ennyiért vettem 2 éve xD
2012. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint én is 192 ezer km-el vettem az enyémet két éve na
2012. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 192.000 egy tök jó szám, mert nem túl kevés de mivel 200 alatt van nem is riasztja el a vevőt olyan hirtelen.


Ezért szokták a 350.000 km-es német autókat 192-re visszatekerni :)

2012. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. szept. 6. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Omega van, 1997-es, automata, kombi. Imádom! Kényelmes, jól pakolható (a sedan is), erős és megbízható! A belseje szerintem nagyon szép.(a digit klímásé különösen)


Ha megjelenik rajta a rozsda, akkor azonnal ki kell javítani és nem lesz baj.

2012. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!