Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok! Télen is használjá...

Simsonosok! Télen is használjátok a motort?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el motorozni, és úgy vagyok vele ,hogy télen is használhatnám majd, de télen szerintem nem szoktam motorosokat látni. Ez miért van? Vagy vannak télen is?

2012. szept. 3. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Csak akinek muszáj (pizzafutár stb) vagy nem teljesen normális aki használja télen.
2012. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De miért? Ha annyira nincs hideg meg nincs hó,jég jól felöltözve városban csak nem olyan hideg.
2012. szept. 3. 14:07
 3/22 anonim válasza:
100%

má mé ne lenne normális???


én is használtam suttyó koromban..:D jjáj desokat mociztunk jégen, hóban stb..azokvoltak a szép idők..:D


esések, meg maga a feeling, utána egy foorralt bor a kocsmában...:D azvolt az ÉLET :D


én csináltam szögesgumit is a simsonomra, csodálkoztak is sokan hogynem esek el emg semmi..:D ;) megszállot voltam.:D

msot is van egy simsonom, eléggé felpiszkálva, de aztmár télen nemszedem elő :D

2012. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tessék! Én is Simsonos! Néha előfordul! Barátomat húztam sílécen! Nagyot esett! Én is!
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Én nem simsonos vagyok, de néha motorozok télen is, élmény hóban terepezni. :D Mondjuk -5 alatt eléggé kellemetlen.
2012. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Nem vagyok Simsonos, de 90 felett ha nem vagy elég jól felöltözve, már 0 fok környékén is úgy tönkre tudod tenni a hideggel a térded, hogy többet nem állsz lábra. Csak óvatosan a dologgal!
2012. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez a veszély nem fenyege Simsonon, hacsak nem nagyon meg van piszkálva a gép. Az enyém 65-öt megy max, de az teljesen gyári állapotú. Elő szoktam venni télen, jó vele kicsit szórakozni de ésszel kell csinálni és csak ritkán szoktam. Akkor inkább kocsival.
2012. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is nekiindulok néha,télen.


De 200 méter,és visszafordulok.

2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Enyém is max 65-öt megy de városba csak 50-el megyek vele és nem is használnám nagy távolságokra csak ilyen 1-2 kilométerekre.
2012. szept. 3. 15:16
 10/22 anonim válasza:

nemakarjátok tuningolnia gépeteket? :D

tudok pár trükköt..:D én simóm majdnem 100 at megy ;)

2012. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!