Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség/vagy milyen...

Mi a különbség/vagy milyen felszereltség különbség van a simson s51 B, N, E, Enduro (ezer hála ha még a fel nem sorolt típusokról is írnátok! )?

Figyelt kérdés
Melyik típus az amelyik a legmodernebb,elektronikailag a legjobban van felszerelve.Tehát egyszóval:Melyik a legjobb?

2012. szept. 3. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 2 oldalt ha elolvasod, akkor már mindent tudni fogsz:

[link]

[link]

2012. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Ment a zöld pacsi!

És azt tudod hogy melyik a legmegbízhatóbb?

semmi más szempont(elektronika,teljesítmény stb.) alapján melyik típus a legmegbízhatóbb?

2012. szept. 3. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Az összes simson megbízható,ha rendszeresen használják,és nem hagyják belerohadni a benzint.

Nekem van egy S51-em,de ma láttam egy piros schwalbe-t,nagyon megtetszett,lehet h veszek is egyet buliból:)

2012. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy minden simson megbízható nekem egy kék "swalbim" van jól néz ki meg minden csak az s51 jobban tetszik:D

Volt apának Star-ja is csak akkor még nem nagyon ülhettem fel rá:)

Megfogalmazom jól a kérdést:az simson s51-s70 B,C,E,N Enduro közül melyik a legmegbízhatóbb?

2012. szept. 3. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez karbantartás kérdése csak. Végülis mindegyikben ugyan az a blokk van, csak kevés különbség van. például 4 vagy 3 sebességes váltó, tirisztoros vagy megszakítás gyújtás. A tirisztoros jobb szerintem. Egyszer beállítod, többet nem nagyon kell hozzányúlni. 4 vagy 3 sebességes váltó közül egyéni ízlés eldönteni hogy melyik a jobb. Aki nem szeret annyit váltogatni annak jó a 3 sebességes, de terepre jobb a 4. Meg gyorsulásban is jobb egy picit a 4 sebességes. Ugye kevésbé ejti a fordulatot váltásnál. Bármelyik lehet megbízható jó kis gép, de lehet az ellenkezője is.
2012. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen!
2012. szept. 3. 18:16
 7/8 kgpassat ***** válasza:
simson.hu, és részletesen le van írva
2012. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!