Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simon hogy tudom beállitani...

Bárci István kérdése:

Simon hogy tudom beállitani az optimális benzinszintet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerű művelet. Én ETZ-n csináltam egyszer. A gyári könyve az alábbi eljárást írta:

Kell szerezni egy másik karburátor úszóházat, aminek az oldalát függőleges irányban ki kell vágni, majd egy benzinálló, átlátszó anyagot ráragasztani. Gyakorlatilag egy kémlelőnyílást kell gyártani rá. majd ezt felszerelni a karburátorra, és vízszintes helyzetben megnyitni a csapot. A kémlelőnyíláson látod, hogy hova áll be a szint. Továbbá gyárilag meg van adva, hogy az úszóház felső peremétől hány mm-re kell lenni. Az úszót addig kell állítgatni, amíg ez a gyári érték be nem áll.

Hogy mennyi a gyári érték? Passz. Kell szerezni simson szerelési könyvet, vagy szocimotoros, simsonos oldalakon körülnézni.

2012. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ma 11:29 vagyok.

Az ETZ kézikönyvben leírtnál sokkal egyszerűbb, könnyen kivitelezhető beállítási módszert találtam:


[link]

2012. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Google első 10 találata között van:

[link]

2012. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!