Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51: A kuplung oldali...

Simson S51: A kuplung oldali alumínium öntvény el van kissé ferdülve, így bárhogy rakom össze, mindig folyik az olaj. Hogyan tudnám kiegyenesíteni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire van eltorzulva? Tedd le egy sík felületre, egyik kezeddel finoman nyomd le és nézd meg mennyi a legnagyobb hézag.

Ha kicsi, akkor otthon is lehet rajta segíteni, ha nagyobb akkor síkba kellene köszörültetned.

2012. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igazság szerint nem nagy csak annyira hogy kifolyjon az olaj. és hogyan tudnám itthon megcsinálni? csiszoló koronggal?
2012. szept. 5. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM!


Fogsz egy darab megfelelő nagyságú és finomságú csiszolóvásznat, kiteríted egy sík felületre, kicsit megvizezed, és körkörös mozdulatokkal elkezded csiszolni az idomot. Egy idő után látni fogod hogy az egész felület síkban van, akkor frankón megpucolod és összerakod.


Emlékszem anno 2-3éves lehettem, fater a trabi hengerfejével játszotta ezt, a konyhaasztalnál. :D

2012. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
P180-as csiszoló papír jó lesz?
2012. szept. 6. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mivel csak egy kettő miniméterről van szó, ezért sík köszörűn kell köszörültetni! akkor lesz a legjobb, a csiszolópapíros nem biztos h beválik! de először próbáld ki a csiszolópapírt!
2012. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi hiányzik a síkhoz. A 180 meglehetősen durva, én raktam már össze pici holmikat úgy, hogy 400-as papírt fektettem vastag bútorlapra - ott csak pici hiányzott.
2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!