Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VOLKSWAGEN GOLF II 1.6 GTD...

VOLKSWAGEN GOLF II 1.6 GTD nagyjából mennyit eszik 100km-en?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szép. Ez attól függ, hogy mennyit taposol bele.

Milyen körülmények között, milyen terepen, milyen forgalomban, milyen időjárásban. Milyen a motor állapota, hogy van széttaposva a gép, hogy van megkopva és beállítva a motor, milyen a gumik típusa és állapota.

Az elméleti fogyasztást pedig megtalálod a gyári adatok között, vagy a teszteredményeket itt a neten. Amúgy ez a Golf már nem divat!

2012. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy nem divat! A falusi gyerekek még a mai napig mind ilyet vesznek. Kb. mintha valami betegség lenne. Mind rákölti az életét is.
2012. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vagy vele de én nem divat autót akarok venni hanem ami nekem tetszik, amit olcsón és ízlésemnek megfelelően tudok alakítani. Amúgy szerintem az egyik legstílusosabb autónak tartom.
2012. szept. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!