Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Body Code : P422~260IB Lehet...

Body Code : P422~260IB Lehet ez egy 1992-es TVR Griffith 4.3-nak a színkódja?

Figyelt kérdés
a szín neve British Green Metal, de nem tudom kikevertetni sehol. Mit tegyek ?

2012. szept. 6. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jól beletenyereltél... Nagyon szeretem a különböző színá járműveket, régebben a szabadidőmben képes voltam a RAL színkártyákat nézegetni, DE: a TVR-rel megszívtad. Próbáltam utánanézni, de ők ezernyi helyről szedték össze a színeket, volt olyan szín ami egy név alatt 3 árnyalatot is takart az évek során - magyarul a TVR színek egy külön kis útvesztő.


A kód amit leírtál ICI színkód - de ilyen számot nem találtam a táblázatokban.


[link]


[link]


Van ezekben a listákban vagy 50 féle zöld, a legegyszerűbb talán ha nem kód alapján kevertetsz, hanem beviszed a jármű valamelyik fényezett elemét és az alapján csináltatsz festéket.

2012. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ICI színkód LEHET. De nem 100%, utána kell nézni, de arra hasonlít.
2012. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat Segítettél, köszönöm :) Az a baj, hogy a Racing Green-t alakították át nekem minta alapján, de az is teljes mértékben elütött a gyári színétől. Holnap még megpróbálkozok vele külföldön, Ha ott sem sikerül, Akkor nem tudom, hogy mi lesz.
2012. szept. 7. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor marad a drága de majdnem biztos megoldás, megkeresni vele olyan brit céget, aki direkt a TVR színeivel foglalkozik. Ez a hátránya a kisszériában készült kocsiknak/járműveknek. Meg persze lehet hogy a tiéden már nem a gyári szín van, pl. sérülés után átfújták valamire az egészet - ehhez nem is kell baleset, elég csak egy rosszakaró aki valamivel kárt tesz benne...


Szerintem azt kellene először kiderítened, hogy ilyen évjáratban milyen zöldet festettek - biztos van valami ingyenes fóruma a TVR tulajoknak, végülis népszerű márka, legalábbis odahaza.

2012. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!