Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babettára szkenon lámpa előre...

Babettára szkenon lámpa előre megy?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 05:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megy,
2012. szept. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi van?
2012. szept. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mehet, a motorokra nem vonatkoznak azok a feltételek amik a személyautókra
2012. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mehet, de mivel akarod működtetni?
2012. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "szkenon lámpa"? Xenon lámpa akart lenni?

Dicséretes, hogy amíg a korosztályod még a szart is xarnak írja, addig te próbálsz küzdeni az elangolosodás ellen, de most nem jókor próbálkoztál!

:D


A kérdésre válaszolva (kérdezve): miről szeretnéd táplálni a xenon lámpát, viszel magaddal a csomagtartón egy méretes akkumulátort?

2012. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szkenon, az. Hogyne.

Szerintem xenonlámpát akartál írni. Nos, ezzel több probléma is van. Egyrészt a Babettán nem halogénizzó van gyárilag, utólagos HID (avagy xenon) fényforrásból meg csak olyat gyártana, ami a halogénizzók foglalatába illeszkedik. Ráadásul a fényforráshoz tartozik egy szép, nagy doboz, amiben a feszültségátalakító van. Ez nem fér el a lámpafejben, de máshol se nagyon. A rázkódást, esőt, kerék által felvert port és sarat pedig nem szereti. Ja, és nem nagyon hajlandó a Babetta világítótekercse által termelt váltakozó árammal működni. Stabil feszültségű egyenáram kell neki. Ezt Babettán megoldani nem is olyan könnyű.

2012. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
láttam szkenont 30 ezerér és nincs hozzá doboz
2012. szept. 7. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan mutasd már meg nekünk is azt a szkenont, ha nem államtitok!

Ha ugyanis találtál egy "izzót" 30 ezerért, azzal nem sokra mész - ráadásul ez az ár sok is egy szem fényforrásért, elektronika nélkül. Vagy ott vannak még a ficsúr kék halogénizzók, de egyrészt azok sem kompatibilisek a Babetta foglalatával, másrészt meg egy halogénizzóért is irreálisan sok a 30 ezer forint (de még kettőért is).

2012. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"láttam szkenont"


Te teljesen buta vagy? Kétszer is leírták, hogy XENON, de te még mindig szkenonozol! William Ramsay és Morris Travers csókoltat!


[link]

2012. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rátetem a szkenont,müködik!

Kösz a válaszokat

2012. szept. 8. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!