Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az érdekelne engemet, hogy...

Az érdekelne engemet, hogy egy 1.6 Peugeot 307sw 110LE dieseles autóba be lehet-e szerelni egy 6 sebességes váltót?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit be lehet szerelni bárhova - más kérdés megéri-e?
2012. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bele lehet, de olyan brutál áron, hogy elmegy tőle a kedved.

Megveszed a váltót ami jó bele,+ bele rakatás sokba kerül, + hatósági iratokat is be kell szerezned, mert át lett alakítva.

Ha ezeket össze adod, megkapod egy leharcolt peugeot 307 árát.

2012. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan mire kéne hatósági irat? Szerinted érdekel valakit, hogy hány sebességes váltó van az autóban?
2012. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 karador ***** válasza:
Bele lehet tenni. Mivel a motor marad, és az alváz is , nem kell semmiféle átalakításról papír. Hogy műszakinál belekötnek-e. A 6 sebességes váltó bontottan 60 ezer körül van (legalábbis én ennyiért vettem) Nekem egy huszasért tette be a szerelőm. de csak akkor éri meg, ha sokat mész vele, úgy visszahozza az árát, egyébként nem.
2014. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te csináltál ilyen átalakítást?
2014. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!