Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek a szülei fizetik/fizett...

Akinek a szülei fizetik/fizették valamilyen jogsiját, hogy zajlik le ennek a megbeszélése?

Figyelt kérdés

A gyerek kérdezi meg a szüleit hogy befizetik-e, vagy a szülő mondja, hogy befizetlek ha szeretnéd?

Csak érdekelne, én magamnak megdolgozam érte nyáron, de érdekelne, hogy ez hogy zajlik.


2012. szept. 9. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel családi vállalkozásunk van ezért mindenkinek kell a jogsi. Így magától értetődő volt hogy kifizetik.
2012. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A te eseted az oké, de engem most inkább olyan érdekelne, akinek nincs a jogsira szüksége, de mégis van neki
2012. szept. 9. 12:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs ennek külön menete, ahogy alakul, ez mindenhol másképp van.


Nálunk volt róla szó, hogy kéne és megbeszéltük a részleteket és ennyi.

2012. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én autós családban nőttem fől, így visszagondolva kicsit túl önálló voltam.


Egyik délután minden megkérdezés nélkül fogtam magam, és elmentem beiratkozni.

Este mikor hazaértek szüleim, közölte velük, hogy beiratkoztam, remélem nem baj :D

2012. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 Születésnapi ajándékom volt.
2012. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk úgy volt hogy mihelyt beléptem a korba, hogy mehetek, mentem, én fizettem félét kb. ők a másik felét.

nálunk a jogsi természetes hogy van, van autó is mellé

2012. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim mondták hogy jó lenne már ha megcsinálnám, aztán anyám beíratott meg szüleim fizették is.


Motorra meg mondtam nekik hogy megcsinálom a jogsit, nem örültek neki de nem tudtak mit csinálni velem. Elmentem és beiratkoztam. Azt persze már én fizettem.

2012. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek ment a zöld kéz, de jöhet még.

7. válaszoló te k*rva szerencsés vgy, hogy még a szüleid küldenek hogy csináld meg :)

2012. szept. 9. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már nagyon vágytam rá, hogy legyen jogsim, és mivel a névnapom, szülinapom is ősszel van, kértem apukámat, hogy hadd kapjam ezt névnapra-szülinapra-karácsonyra együtt. Így nincs semmi más ajándék, hanem a 3 ünnepi ajándékom :)
2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
mai világba előbb utóbb mindenkinek van szüksége jogsira, most ez olyan hogy 17 éves gyereknek kifizetik a nyelvvizsgát is, holott lehet, még 5 évig nem lesz rá szüóksége, csak majd főiskola v egyetem után az első állásinterjún... a jogsi manapság rengeteg helyen ugyanúgy alapkövetelmény, de ha nem munkába, akkor egyéb iránt szüksége lesz rá később
2012. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!