Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül az autópályán,...

Véletlenül az autópályán, matrica nélkül! Ugyan vettünk utána, kapunk büntit szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha utána vettetek, akkor már késő, a rendszemtábla alapján a rendszer azonnal felismerte, hogy nincs hozzárendelve fizetett autópályamatrica. De egyébként nem 100% még így sem, hogy kaptok büntetést. Anno velem is volt ilyen, szintén véletlenül és nem jött semmi. Hányas autópályán történt ez és pontosan hol?
2012. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
A családomban egyszer előfordult egy ilyen, egyik hozzátartozóm elnézte a dátumot, és csak másnaptól vett matricát. Ki is jött egy 17 ezres csekk.
2012. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb.egy éve én is ráhajtottam az M6-ra,mikor átmentem a kamera alatt,akkor jöttem rá,hogy fizetős. Rögtön vettem matricát SMS-ben,és nem kaptam büntit.
2012. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pár éve ráhajtottam az m3-ra következö kijáratnál le is jöttem, egy hét mulva 17000ft csekkel jött a postás
2012. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zoli0325 válasza:
0%
Ha még aznap megvetted a matricát elvileg nem leszel megbüntetve nem kötelező előre megvenni ráérsz utólag is!
2012. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zoli0325

ez így ebben a formában baromság, mivel a kamera percre pontosan rögzíti mikor mentél fel a pályára.... még az utazás megkezdése előtt meg kell váltani a matricát

2012. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antimod ***** válasza:
Egyébként érdekes, mert úgy tudom, az M3-mas az M0-ás után fizetős (Nyíregyháza felé). Már kétszer is jártam úgy, hogy (köd és egyebek miatt) elnéztem a lehajtót, és ugye legközelebb Mogyoródnál lehet lemenni róla, szerencsére egyik alkalommal sem büntettek meg.
2012. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen. M3-ason jöttünk kifelé Pestről, akkor jutott eszembe, hogy nem vettünk "autópálya használatot". Így Pesttől kb 20-30 Km-re az első benzinkútnál (valami dombtetőn, sötétszürke benzinkút épület volt) fizettünk. Nem volt utána semmi gond.
2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!