Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Charger 1969 vagy egy...

Dodge Charger 1969 vagy egy Viper-nek nagyobb dicsőség a tulaja lenni?

Figyelt kérdés
Sztem a charger mert a viper szép meg ilyen olyan kicsi kocsi...De azért a charger még is egyedi dolog

2012. szept. 10. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Charger még is csak egy Charger :)

Ha nekem Viper-em lenne akkor azt eladnám és vennék belőle egy atomrégi Ford Mustangot amit meg felújítanék :)

2012. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

65ös mustang khmm :DDD szép:DDDD

Én magam részéről ha ilyen klaszikokból kéne választani akkor Hemi Cuda,Impala,Charger,challenger :D mondjuk van ami nem jutott eszembe:D

2012. szept. 10. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Charger.


Egyébként Hemi Cuda, '71-es, 426-os sixpack blokkal. :D

2012. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a szezont a fazonnal hasonlitod ossze :)


Amugy mit jelent szamodra a dicsoseg?


Egy aranylag OK allapotban levo 69-es Charger-t mar kapsz kb. 35ezerert, 80ezer dollarert viszont mar showra kesz csillogo, alacsony merfoldes Chargert kapsz.


Egy 94es szikkadt Vipert kapsz mar 26ezerert, viszont a legujabbat 100ezer alatt nem hozod ki a szalonbol.


Szoval attol fugg!

Elemegyek egy auto showra es ott egy csili-vili 69-es Charger tip-top felujitott kondiban vagy egy 98-as nyuzott Viper, akkor a Charger tulajjal fogok kikezdeni (amennyiben ferfi) mert a kocsi (es annak allapota) sokat elarul a tulajrol.


Viszont ha begordul a show-ra egy 2013as rendszam nelkuli Viper SRT, akkor valszeg a tobbi csajjal egymas hajat fogjuk tepni a tulaj-uriember kegyeiert :)


Szoval ez nagyban fugg az auto allapotatol, hogy mi a nagyobb dicsoseg!

2012. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az utolsó egy ribi...

Elég sajnálatos hogy az emberek kocsiját nézed elöbb.

Büdös a munka?

2012. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 11:27 latod milyen kis butuska vagy? Vadidegeneket, ismeretlenul, az alapjan itelsz, amit irnak. Raadasul itt a neten, ahol azt sem tudod, hogy ki ul a billentyunel. Lehet hogy a sajat anyukad vagyok es nyugdijas szabadidomben marhasagokat irkalok a netre. Vagy a szomszedod, vagy egy hires politikus, akinek a GYIK a perverzioja.


Segitek, mert latom magadtol nem jottel ra: a kommentem direkt eltuloztam, hogy erzekeltessem a kulonbseget a ket auto kozott es mivel no vagyok, a legegyszerubb pelda a no es ferfi vonzalom jutott eszembe.


A kommentem semmilyen ralatast nem nyujt arra, hogy en hogy allok hozza a munkahoz, vagy az ismerkedeshez, pusztan szorakoztato cellal keszult, de latom hozzad nem jutott el az humor...

:(

2012. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó okés,ha túloztál emiatt akkor nincsen gáz,de lássuk be hogy igazam lenne amit írtam hogyha komolyan gondoltad volna.

Anyukám biztos nem vagy,mert a szüleimet nem fertőzte meg az internet.A nőkről általános véleményem van ,szinte a nagyja könnyűvérű hogy finomabban fejezzem ki magam.

Amúgy csak akkor haragszol meg Rám ha magadra veszed a dolgot és ha magadra veszed a dolgot akkor lehet benne igazság is,de Te jobban tudod hogy mi az igazság magadról.Ha tényleg túloztál és poénkodtál ami eme csodálatos elmémet megzavarta akkor Én kérek bocsánatot,mert ez a téma engem feltud húzni néha,és nem tolerálom azt ha valaki csak a másik pénzét nézi.Szerintem vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.

2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs harag! ;)
2012. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaja, az előítéletek játszottak be a kollégánál. :D


Nembaj, nekem átjött elsőre, röhögtem is egyet. Fekete E30-as , fóliázott BMW-vel mennyi esélyem van? :D

2012. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mennyi esélyem van? Csabito :))

...de az operencian tul lakom, szoval nem sok... :(

2012. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!