Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet-e kezdeni az "m"...

Hmiklos98 kérdése:

El lehet-e kezdeni az "m" kategóriás jogsit kismotorra októberben?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
el lehet, elméleti oktatás szerintem van, csak azután várnod kell a gyakorlati oktatással tavaszig.
2012. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm de az nem váltosztat hogy 2013 január 19-től 16 lesz a korhatár ?
2012. szept. 11. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tényleg elfelejtettem. Erről megoszlanak a vélemények, van aki azt írja hogy marad az M és 14 évesen is lehet jogsid, de van aki azt mondj, hogy z AM érkezésével törlik az M-et. Én utóbbit olvastam egy oldalon, d az sem biztos. Ha viszont tényleg törlik, akkor h nem lesz meg a sikeres forgalmi vizsgád december 31-ig akkor buktad az addigi elért eredményt. Nem tudom hogy mi az igaz, de ha nem vagy még 16 akkor inkább várnék vele januárig, mert ha tényleg törlik akkor már bukás nélkül is túl kevés idő van levizsgázni, ugyanis gyakorlati oktatás nincs télen.
2012. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha szeptemberben kezdem el? Állítólag 2 hónapig tart
2012. szept. 11. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
El is kezdheted, de szerintem nincs meg 2 hónap alatt az oktatás, meg a vizsgák, amire nem is mehetsz rögtön, meg a kockázat, hogy ha buksz akkor minden elveszik. de ezt egy olyan embertől kellene megkérdezni aki biztosat tud mondani, olyan meg itt nincs.
2012. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. szept. 11. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 évesen akkor már az A1 et érdemes megcsinálni mert A1 el vezethető az M vagyis AM kategória is mind a kettő 16 éves kor szerintem akkor inkább már A1 :)


De ez csak egy javaslat! :)

2012. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszönöm
2012. szept. 13. 13:19
 9/9 MikeB válasza:
ráadásul A1-gyel 125 ccm-is vasparipákat is megülhetsz :D
2012. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!