Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort válasszam?

Anonymus7 kérdése:

Melyik motort válasszam?

Figyelt kérdés

Nemsokára meg van az A korlátozott jogsim és kinéztem 3 motort de nem tudom eldönteni melyik legyen az.

HONDA CBR125 (2005),HONDA CBF250 (2006), YAMAHA YBR250(2008)



2012. szept. 11. 17:12
 1/6 Beviktor válasza:
Yamaha.Nem sokat hallottam róluk,de a yamahát venném.
2012. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Yamahák megbízhatóbb motorok.Én azt választanám. De előtte megnézetném szervizben.
2012. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
CBF 250!
2012. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy cbf 250em( első motor)

és nagyon meg voltam elégedve vele csak aztán egy év mulva már kevés volt...Az is 2006-os volt, szélcsendben tudtam vele tartani a 100-110-es tempót, de bírta a 130-at is, igaz akkor másfélszer ugy falta a benzint mint általában...Nagyon megbízható kis gép, télen a minusz 10 fokok után 5-6-fokban már mentem vele és mindig pöccre indult (persze az aksit ki kell venni ha leállítod), és ami nem utolsó szempont hogy nagyon gazdaságos kis motor, kimélgetve akár 800 km-t is mentem egy tele tankkal.És mivel a 250 már egy elég használható kategoria nagyobb turáknak is nekivághatsz vele. Az YBR detto ugyan ez, azt is probáltam mikor motort kerestem, csak az nem tetszett annyira küllemre és a így honda mellett maradtam, talán a cbf-ek kicsit olcsobbak is voltak.Szerintem 125-öst ne vegyél, ha mehetsz 250-el, ugyis hamar ki fogod nőni, és megbánod hogy nem a nagyobbat választottad.Sok sikert hozzá!

2012. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Yamahoa olyan megbízható motor hogy nm volt még olyan a portámon és az ismeretségi körömbe ami ne ment volna s@rrá.. Hondám volt az nem volt hajlandó tönkremenni és sose kellett szerelgetni. Én rettegek a yamahától és nem ajánlom. Pláne ha régi. Bár új R1 be is szétszakadt a váltó 1 hónap után de mindegy..
2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviktor válasza:
A yamaha.
2012. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!