Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el nekem, miért jó egy autó kipufogóját kifúrni, amikor az sokkal zajosabb? Valaki csak ezze tud feltűnni?

Figyelt kérdés

Egy csomó olyan tunningolt autót látok, amin akkora a kipufogó, mint egy gyárkémény, a hangját pedig kilométerekről lehet hallani. Így is nagyon sok zajt kell elviselni a városokban, miért kell még ezzel is növelni a zajterhelést.


Szerintetek nem kellene büntetni, aki szándékosan különböző átalakításokkal a gyári értéknél hangosabban üzemelteti autóját?



2012. szept. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

azért, mert a szaros kis swiftjük vagy civicük nem képes 80 LE-nél többre, akkor meg már hangja legyen az autónak...


mivel nincs pénzük normális autóra, ezért átállnak hanghajtásra


amúgy meg büntetik az ilyet, a rendőr vagy kpmes akár rendkívüli műszakira lehet kötelezni, az meg nem két fillér

2012. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
költözz ki tanyára, nekem meg azt magyraázza el vaéaki miért jó ilyen hülye kérdéseket kiirkálni ide
2012. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 atilis ***** válasza:

1#

Hát, igen máglyán kellene elégetni a sok Suzukist, meg Honda Civikest. Már azért is büntetnék, ha valaki ilyen autót egyáltalán megvesz magának.

Nekem is suzukim van, és igen, néha van kipufogón lyuk, de az a rozsda miatt van, aztán nem győzőm kihegeszteni.

Neked nem hangos az autód, csak a gagyi xenonod miatt kifolyatod másnak a szemét. Amúgy meg mit zavar az, hogy másnak hangos az autója, magasról lesz*arom.

2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert főút mellett lakom és elég kellemetlen hallgatni a nap minden szakában a sok tunningautós hülyegyereket.


Amúgy nekem is Suzukim van (5 éves Ignis), de semmi gond nincs a zajszintjével!

2012. szept. 11. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az idegesítőbb hogy egyesek roncs autóikkal úgy furikáznak éveket hogy a szétrohadt kipufogót leszerelik...

Nekünk is lyukad a kipufogó rendszeresen. De 2 hétnél tovább nem húztuk sose a javítást...

2012. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség ,semmi más.Rendőr elvileg büntethet, gyakorlatilag nem foglalkoznak vele mint annyi minden mással sem.Egyszerűbb a bokorból mérni.
2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor ha nincs pénzed elköltözni, ki kell cserélni a nyílászárókat jobban szigeteltre, ha erresem fussa, akkor sajna ez van, a hajléktalan sem panaszkodik, hogy zavarja a nyugalmát a feje felett sétáló embertömeg...
2012. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!