Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-nal fel lehet készülni...

Simson-nal fel lehet készülni a könnyített A1 vizsgára?

Figyelt kérdés

Szeretném letenni az A1 motoros vizsgát, de semmi motoros múltam sincs (még robogón se ültem). Arra gondoltam, hogy még idén beszerzek egy Simson-t, amivel gyakorlok, és addig is lesz mivel közlekednem.

B jogsim van, így arra gondoltam, hogy jövőre megpróbálkoznék a könnyített A1-el.


Szerintetek érdemes ezt az utat követni, vagy inkább jelentkezzek rendes A1 képzésre?

Van valakinek ilyen irányú tapasztalata? Van, aki így gyakorolt könnyített A1-re? Egyáltalán ezt a könnyített A1 jogsit mennyire nehéz letenni motoros tapasztalat nélkül?


Válaszokat előre is köszönöm.



2012. szept. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát váltást, kanyargást, fékezést szerintem simán meg lehet tanulni akármilyen motoron úgy hogy azzal gond már nem lesz később. Forgalommal gondban csak nem leszel ha B-s jogsid már van.

Egyébként meg a könnyített tanfolyamon is vehetsz pótórákat ha akarsz, csak azért nem érdemes rendes tanfolyamot csinálni.


Én úgy mentem Ak-s jogsit csinálni hogy előtte össz kb 15 percet motoroztam :D

Oktató odaadta a motort a pályán hogy körözzek vele aztán ha gondolom mennyek a bóják közé, kapásból mentem a bójákhoz, folyosóba borítottam 2-őt lábtartóval aztán utána többet bójához nem értem :)

Szóval nem egy nagy valami megcsinálni, bár nem tudom hogy van, a rutin vizsga(vagy van-e egyáltalán) de ha van akkor a 3 kört azt nem árt begyakorolni hogy el ne téveszd.

2012. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, mert venni egy olcsóbb motort és azzal 20-30 órát vezetgetni sokkal olcsóbb, mint venni pl. 20 pótórát 3000 / óráért... Ráadásul azt el is tudod adni ha már nem kell.
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolkodom, hogy jobban megéri.

Van még más is esetleg, aki így csinálta meg a vizsgát?

2012. szept. 13. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan állsz a vizsgáddal? Mennyire volt nehéz?
2013. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!