Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Sacrabeo, vagy Malagut...

Aprilia Sacrabeo, vagy Malaguti F12 robogót választanátok? Minkettőben 50es henger van és léghűtés. Harmadik egy Piaggio Nrg lenne végső esetben.

Figyelt kérdés
Mindkét robogó tökéletes állapotban van, csak nem tudok dönteni. Mindkettő egyformán tetszik. Arra lennék kíváncsi, melyiket tartjátok jobbak? Napi használatra kellene egyetemre járni Debrecenben( a belvárosban), és néha hazamenni vele Nyíregyházára(heti egyszer).
2012. szept. 16. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemcsak hogy mind2 50-es és léghűtéses de a blokkjuk egy az egyben ugyan az.

Nekem Malaguti F12 van és biztos hogy nem cserélném le scarabeora.


A scarabeo nem sisaktartós, viszont nagyobb a kereke.

Nekem nem tetszik egyébként. A malagutit szeretem mert sisaktartós és a kinézete is jobb.

2012. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem tetszik a Scarabeo is. Kicsit talán megbízhatóbbank is tartom. Mindegyik Scarabeoban Minarelli blokk van?

2012. szept. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!