Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1.6 VTi (1993)...

Honda Civic 1.6 VTi (1993) vélemények?

Figyelt kérdés

Első autónak jó?

Tapasztalatok,vélemények róla?

Miért jó autó,és miért nem annyira jó?

Vásárláskor honnan lehet tudni hogy szétvan-e hajtva?(lehet hogy hülye kérdés,de én nemtudom..)

pl.: [link]

ezt érdemes lenne megvenni?


2012. szept. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

nem rossz, első autónak se, de azért nem árt hozzá egy kis gyakorlat.

Szépen megy az a 160 ló, de ha hajtod, lezabálja a gatyádat.

meg egy ilyet hajtanak is rendesen. A gagyi "Teszkó-részing" pedálból ítélve hajtják is. Kicsit alkudj az árából.

A motor túl tiszta (tehát kapott egy motormosást), szóval melegítsd be próbakör előtt és hajtsd meg, ha akkor se lesz olajos, akkor talán jó. Csajozós verdának jó.

Magamból kiindulva, az első autót jól válaszd ki. Én az első autómat 21 éves koromban vettem. 14 éves volt az autó, úgy voltam vele, 1-2 évig jó lesz....na ja

nagyon hozzám nőtt, és azóta is megvan, és nem adnám oda senkinek semmi pénzért, pedig volt/van vele baj rendesen.

Szóval szummázva nem rossz az a Civic.

2012. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

elfelejtettem, 7 éve van meg a szekér :)

2012. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bontószökevény. A jó VTi-k egy misinél kezdődnek.
2012. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztítva lett a motor. Ez azt jelenti, hogy alapjáraton tiszta olaj. Erre legalább 3-400 K körül kéne rákölteni, hogy csak a motorja rendben legyen. A többiről még nem is tudsz, ennyiért nem kapsz jó Hondát. Első autónak szerintem veszélyes, és drága is, a fogyasztása miatt. Megörül az ember, mennyire tud menni, de 20 litert is be tudja verni egy ilyen Honda, ha pörgetik, ez a V-tech csodája.
2012. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éértem..hát köszönöm szépen..esetleg hasonló árban,hasonló paraméterekkel rendelkező autókat netán tud valaki ajánlani ami nagyobb valószínűséggel nincs széthajtva?
2012. szept. 18. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Jók a Hondák, csak ki kell fogni. Nekem az első autóm egy ESi, bőven elég, pláne friss jogsival:) Ha sikerül venned egy viszonylag jó példányt, nagyon igénytelen autó, max tankolnod kell csak bele.
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2 év múlva én is ilyet szeretnék, jó kis autók ezek, csak én 2000-es évjáratúakat néztem. Tehát érdemes első autónak venni? Mekkora kilóméterszám felett nem érdemes felvenni?
2012. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*megvenni
2012. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a "gond" velük, hogy bírják ezek a kilométert, csak szét vannak hajtva. Mindenki megy vele, mint a nemnormális, húzatja tiltásig, mert akkor iszonyatosan mennek. 3000es fordulat alatt egy átlag motornak mondanám, de fölötte egy vadállat. Hasonló nincs, ebben az időben a V-tech kizárólagos Honda licensz volt, vvt-i meg még nem volt, GSI Kadett, ami még durva jószág, csak az többet eszik.
2012. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7! Itt már hiába nézed a kilométert, gyakorlatilag olyat nem találsz ami ne lenne visszatekerve. Éves futásteljesítményt ha veszel átlagban 15e km-ert, azt szorozd be.
2012. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!