Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C vagy régi Suzuki...

Opel Corsa C vagy régi Suzuki Swift (amit 2005-ig gyártottak)?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 15:57
 1/9 gomzoli ***** válasza:
Biztos, hogy a Corsa C-t választanám, 1,2-es, vagy méginkább az 1,4-es motorral. Az 1,0-ás túl gyenge. 1,3 diesel hamar kinyiffan, az 1,7-es pedig ritka és drága (pedig ez a legjobb választás.)
2012. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a keret?
2012. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az 1.0 is elég lenne. városba használnánk úgyis, egy évben 2x autópályára és nagybevásrlásra havonta 1x (oda vissza 50 km kb.)


mr. flash: a swiftet eladnám, megpótolnám egy kicsit és abból venném. meguntam a swiftet :/

2012. szept. 18. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, legalább 200-al meg kell pótolnod hogy értelmes Corsát kapj, nem biztos hogy megéri.
2012. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 atilis ***** válasza:
Én Suzuki párti vagyok, nekem is az van. Ha már lecserélném, akkor a 2005 utáni Swiftet választanám.
2012. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória a két autó! Ezek közül persze, hogy a Corsa a jobb.
2012. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:

Akkor jársz jól ha keresel egy tényleg keveset futott 1.0-t (vegyél corsát, az jobb)(valóbanjobb az 1.2, stb., de aki olyat vesz az hajta is, tehát jó eséllyel visszatekertet kapsz).

Amit nézz meg,ha extrém keveset futottat keresel:.

gyári gumi a pirelli vagy continental (vagy bridgestone? sztem continental)

a váltórudazat közepe kb 30e kmig műanyag,akkor megy tönkre

Szerintem futást és állapotot nézz, a többivel nefoglalkozz, de a futást ellenőrizd

2012. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B.Szabolcs ***** válasza:

Én amondó vagyok lehet kevésbé pörgős mint a Corsa de hétköznapi tekintetben a swift a nyerő. Nekem 2003 Sedan van 5,2l-es vegyes fogyasztásban (eddigi max.csúcs városi 5,5l). Miért állok ki mellette? Nem vagyok Suzi párti egyébként ,de én csak a szervízidőszakra figyelek oda és azt normálisan végzem el! Emellé egy nagyon kényelmes, nagy belterű ,és nagy puttonyú autó,szinte (1-2 gyilkos helyzettől eltekintve) elnyűhetetlen! De bármilyet is vegyél , legyen veled valaki akinek a véleményében bízol!

Részemről 1pont a Swiftnek!Természetesen vannak a hátrányai is de az Opelnek is! Meg a másik! Ülj be mindkettőbe ,próbáld ki és úgyis kiderül a te melyiket tudod leginkább megszokni!! Tolltartó vagy retikül? :) (Senkit sem akartam megbántani elnézést ha mégis személyesnek venné valaki!! :) )

2012. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem 93-as 1,3l swiftem volt ,5l alatti fogyasztással.

Ha betartod a szerviz periódust az autó elnyűhetetlen!

Arról nem is beszélve, hogy meglepően olcsó az alkatrész,

ami nem sok kell hozzá.

Azonos űrtartalom mellett a suzuki amúgy is ütősebb,bár a corsa kasznija biztos hogy erősebb! De gondolom nem azért veszed, hogy összetörd!

2012. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!