Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen karc eltüntetőt ajánlot...

Milyen karc eltüntetőt ajánlotok políros felületre?

Figyelt kérdés
Egy 51-es Simson blokkját nagyon szépen lepolíroztam, nagyon szép az egész csak a blokk közép összetétele után olajfoltos, piszkos lett a felület amelyet letöröltem száraz ruhával, így nagyon apró sok mikro karc lett a felületen. Mivel tudnám eltüntetni a karcokat és meghagyni az eredeti fényességet? Kérem, hogy olyan válaszoljon akinek személyes tapasztalata van és nem olyan aki bedobál holmi linkeket... A válaszokat előre is köszönöm...

2012. szept. 18. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogkrémmel.. brigéciollal..

finom 1200as vízpapírral körkörösen úgy hogy vizesen csiszolod. (ráöntesz egy korty vizet és úgy polírozod vele) Vízpapírt minden festékboltba kapsz nem drága.

2012. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1000.es vízpapír hátoldalával csiszoltam polír előtt!!! most már polírozás után vagyok, ha elkezdeném vízpapírozni legyen akár 2000-res csupa karc lenne. Engem olyan meglehetősen komoly cucc érdekel amivel ha lekenem a blokkom garantáltan karcmentes és fényes lesz. Ilyenekkel, hogy fogrém nem akarok kinlódni mert mert nem az a célja, bár tudom, hogy a Kolynos fogkrém télleg nagyon jó tisztító cucc, de nem akarok kísérletezni, hogy vagy visszamattul a blokk vagy nem vagy karcosabb lesz vagy nem nekem egy konkrét folyadék/paszta neve kell amit már használtak határozottan eredményesen, és direkt erre a célra készétettek.
2012. szept. 18. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor krómoztasd le!
2012. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!