Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hideg motor megtorpan, későn...

Hideg motor megtorpan, későn reagál gázadásra, miért? (melegen jó)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az 1.1es kis benzines autom, hideg éjszakai indításnál (10 celsius)on oltári hülye alapjárati hangot ad ha beindítom, nem egyenletes a járata hanem mintha ritmikusan higyana, a kipufogohoz tettem a kezem és éreztem hogy ne folyamatosan engedi ki hanem mintha negyedmásodpercre visszafojtaná mindig de ritmikusan !! és mikor elindulok vele nagy gáz kell, különben ahogy engedem a kuplungot halkul a motor hiába kis gáz, és fullad... arrol nem beszélve, hogy meleg motornál semmi gáz, de akkor is nagyobb gáz kell, viszont így hidegnél az elindulás is mókás mert leadom egyes váltok kettes és mintha elfelejtené, hogy gázt adtam..később reagál minden sebességben a gázadásra...miért?? gyertyák cserélve üzemanyagszűrő cserélve, lambdaszonda cserélve, új kipufogo hátso dob.
2012. szept. 22. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Karburátoros,vagy injektoros?
2012. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kozponti injektoros, es ma olyat csinalt reggel lehult hideg motornál GARÁZSBAN h be se indult csak gázadásra kozben, tehát pumpálno kellett neki a gázt.....
2012. szept. 22. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy kevés üzemanyagot kap.

Sok oka lehet, de ezt kitalálni, elmagyarázni??

Alapjárati léptetőmotorra és főleg a dugult járatokra tippelek, de lehet MÉG igen sok MÁS is!

Chek Engine lámpa nem ég?

2012. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ég
2012. okt. 3. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!