Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom nem értem miért nem...

Simsonom nem értem miért nem indul?!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Simson S50B elég gánya állapotban, esztétikailag még nem foglalkoztam vele, viszont a blokkját kiszedtem és felújítottam. Új csapágyak és szimmeringek kerültek bele, ezen kívül más nem kellett bele, minden jó állapotban volt (blokk szempontjából). Kompresszió van rendes. Tegnap belőttem a gyújtás (előgyújtás 1,5 mm, gyertyahézag 0,4; megszakítóhézag 0,4). Gyönyörűszép szikra van (kék szikra). Ezenkívül kitisztítottam a karbit is. Akárhogyan próbálom még csak meg sem akar pöffenni, pedig anyagot is kap. Ötleteket várok!

2012. szept. 22. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom akkor mi baja lehet, de tuti h a gyújtással van valami gond! vagy kosz került a hengerbe, vagy akármi, vagy vmit kihagytál belőle vagy rosszul raktál össze valamit! vagy nem tudom
2012. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
próbálkozz másik gyertyával, esetleg lehet h rossz szimeringeket vettél bele,nem tömít rendesen, vagy csak rosszul tetted bele. szivatója működik rendesen?
2012. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Blokkra nagyon figyeltem hogy hogy rakom össze, TCK szimmeringeket tettem bele. már átalakítottam 12 voltos gyújtásra külön akkumulátorról de még ugyse indul T_T
2012. szept. 22. 12:53
 4/17 anonim ***** válasza:

Üzemanyagot tuti kap?

Próbáld meg hogy a gyertyanyíláson át teszel bele egy kis benzint. Aztán gyertya vissza és rúgj rá párat.

Ha 1-et 2-őt pöffen akkor a gyújtás jó csak benyát nem kap. Ha meg s nyikkan akkor gyújtással van gond.

2012. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
már kb 10x próbáltam de nem durran egyet sem, anyagot biztosan kap mert a gyertya pofája tiszta benzin, most a 12 voltos rendszer van felszerelve rá, viszont az előbb rugdostam rajta párat és egy olyat durrant hogy azt hittem szívrohamot kapok (mint 3 petárda egyszerre)
2012. szept. 22. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor tuti valami gyújtás gond van ott.
2012. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak érted az a fura hogy gyönyörű szikrát dob és ott dobja ahol kell :/ új megszakító is van benne szóval nem tudom
2012. szept. 22. 15:02
 8/17 anonim ***** válasza:
ha hamar beköpi a gyertyát akkor sokat kap. Állíts vissza a keverési arányból.
2012. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem hogy beköpné a gyertyát, be se indul:D
2012. szept. 22. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:
csináld úgy hogy kitekered a gyertyát és belecsepegtetsz egy kiskanálnyi menzint a lukon majd visszacsavarod a gyertyát és ráteszed a pipát. Ha így beindul akkor a karbival lesz 100%-ra valami.
2012. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!