Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ha ezt csinálom?

Mi van ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
ha veszek egy kocsit egy autobontoból és az müködö képes és azt be kell irasam ? nem kell ugytom aztot

2012. szept. 22. 15:55
 1/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Kedves barátom! Először tanulj meg írni, aztán menj a bontóba! Elvileg onnan te már nem vehetsz egész autót, és ha a beíratáson azt érted, hogy forgalomba helyezés, akkor az pláne nem fog sikerülni.
2012. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves Agytörzsi Prof. nem akartam "forgalomba" helyezni az autót csak úgy menni vele a mellék utakon, és egy autó bontóból lehet épp kocsit venni :P
2012. szept. 22. 16:14
 3/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Írtam, hogy elvileg. Gyakorlatilag ezek szerint tudsz szerezni, de akkor sem értem ezt a beíratást? Hova akarod beíratni? Ha tudsz ilyet, akkor vedd meg és használd egészséggel a dűlőutakon.
2012. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
beíratás = be regisztrálom az autót,
2012. szept. 22. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
igen mellékutakon használnám de szétszedném javitgatnám ijesmit csinálnék vágod ? :D
2012. szept. 22. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Bontóból nem éri meg autót venni. 800x os árba aják.

Én már jártam úgy hogy kellett volna egy adagoló a kocsomhoz vettem egy lejárt műszakis autót fele annyiért mint a bontóba az adagolót adták volna. és így még egy autónyi alkatrészem is maradt.

2012. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

te tudod mi az a bontó?

ott törött meg rossz kocsik vannak

amugy igen le kell vizsgáztatnod

2012. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen tudom mi az a bontó ott lehet kapni még müködö képes kocsit :P
2012. szept. 22. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ecsém.Szerintem te egy kis hülye gyerek vagy még xd.Ha meg nem akkor,nagyon sajnállak!Részvétem!
2012. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!