Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Ladát érdemes Venni?

Milyen Ladát érdemes Venni?

Figyelt kérdés

Haverokkal gondoltuk veszünk egy Ladát hobbi használatra. Ez abból állna, hogy néha kimennénk pályára, murvás útra, vagy egy üres placcra és ott próbálnánk driftelgetni.

Milyen Ladát érdemes ilyen célra venni, illetve hegesztett difiről milyen tapasztalatotok van?



2012. szept. 22. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag szerintem nektek mindegy, csak Lada legyen :) okmányok nélkkül néznék a helyedben :)


ink. egy igazi sperr!!

2012. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, okmányok nélkül gondoltuk.

Viszont a mókázáshoz egy sperr difi minimum kéne nem?

Mert kanyarokban a sima difi miatt nem pörögne a külső kerék.

2012. szept. 22. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
persze sperr.. a gyári megakadályozza az élményautózást. vagyis lehet csak nehéz.
2012. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2107-es lada abból sok van tehát könnyen találtok egyet, és 2102-es heggesztett difi vagy sperr :)
2012. szept. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
2107 az jó lenne nektek. Beraktok alá egy kombi difit hegesztve (paraszt sperr) és mehet a móka.
2012. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 2102 difije erősebb mint a 2107-esé, azért érdemes kicserélni?
2012. szept. 23. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősebb, hanem rövidebb lesz tőle az áttétel. Nektek pedig ez kell, mert driftre nem kell a nagy sebesség.
2012. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trane Black válasza:

2107-et ajánlom. 1.5 lánc, van erő. difiit lehegesztitek, és mehet a menet. én hegesztett difin tanultam, azon élem az életem. :) nem hiszem, hogy hamar lesz speer az utcai csapatósba, egy darabig biztos a hegesztett. Aki hegesztettel megtanul szépen autózni, annak nincs feladat. :)


fb-omon vannak képek, tippek: [link]


Youtube-on meg vannak videók. :)

'Trane Black', ott a kék-mattfekete 01-es enyém-én vagyok. :)

Sok Sikert!

szeVAZtok! :)

2012. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2012. szept. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!