Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik autósiskolában érdemes "B" kategóriás jogsit letenni?

Figyelt kérdés

Olyan autósiskolát keresek ahol lehetne folyamatosan menni a nulláról kezdeném... És azért az se baj ha olcsó :D Bár ez relativ 130-140eFt ra gondoltam :D Van lehetőség részletfizetésre, nem ge*iznek normálisak, És személyes tapasztalatok is érdekelnek! :)És sok tanfolyam induljon akár hetente. :)

Nameg egyébként mennyi idő ezt elvégezni ha a nulláról kezdem, de folyamatosan tudnák menni?:)

Te hol tetted a jogsid ha fehérvári vagy? :)

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. szept. 27. 08:50
 1/1 anonim válasza:

Üdv!


Én a Fehérvár autós sulinál tettem le tavaly a B-s jogsit.

Lehet részletre is fizetne, a kresz oktató kúrva jó arc, sokat lehet röhögni:D...de közbe nagyon jól elmagyaráz mindent. A gyakorlati oktatóm is nagyon rendes volt a Balázs.Neki egy Ford Focusa van. Elsőre sikerült minden.:P

Nézz utána neten, én megvoltam velük elégedve.Majd írd meg,hogy melyiket választottad.:-D Sok szerencsét!

2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!