Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem felháborító és szánalom?...

Nem felháborító és szánalom? (Traffipaxal kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Gárdony belterületén ,50-es tábla

A rendőr egy bokorban ült és onnan mért,szerintem aznap az összes autós közül szerintem csak én vettem észre és én is csak azért mert néztem a tavat az útról és néztem,hogy ki az a f'sz aki a pusztás füves,bokros terület közepén ott üldögél.

Először néztem,hogy talán egy horgász de utóbb vettem csak észre ,hogy egy rendőr volt kocsi nélkül,trafizott.

Teljesen el volt bújva,esély sem volt senkinek arra,hogy észrevegye,főleg a mögülle jövőknek.

Én 55-el mentem,ezzel nincs is gond,csak kicsit túlzásnak tartom,hogy képesek egy bokorba bebújni a puszta közepén ,szolgálati autó nélkül.


2012. szept. 27. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne túlzás? Nem csak akkor kell betartani a sebességet, ha látod a rendőrt...
2012. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az a nagyobb probléma, hogy a trafizás gyakoribb, mint a járőrözés. Lehet, hogy aközben is épp egy cigány vert meg egy magyart a munkában megkeresett pénzéért miközben a rendőr a bokorban trafizik.
2012. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
értem,hogy be kell tartani a sebességhatárt,nem is mondtam,hogy száguldoztam,de úgy tudom azt nyilatkozták ,hogy a trafipax az a baleset megelőzés céljából van ,nem pedig pénzbehajtás
2012. szept. 27. 19:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura. Külföldön én olyat is láttam, hogy eldugott fényképezőgép, ami az elkészített fotót egyből a rendőrségre küldi. Se rendőr, se autó, se megállítás nincs. Csak egy értesítő jön postán, no meg a hatalmas bírság.
2012. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem.
2012. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 dzsola ***** válasza:
0%
2 válaszado király vagy igazad van
2012. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Inkább az a felháborító, hogy Te felháborodsz.


Ha gyorsan mész vállald érte a következményeket.

Semmi értelme nem lenne az ellenörzéseknek, ha nem rejtözködve csinálnák.

Pár szaftos büntetés és be fogod tartani a határokat.

2012. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnos pénzbeszedés van, ezt már több rendőr is elismerte, persze névtelenül különböző rádiós műsorokban. Mivel a költségvetésbe beépítették a bírságokból befolyó sok milliárdot a rendőrségnek most muszály ezt elő varázsolnia, sajnos ez van.
2012. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mit sipákoltok itt álszent b*zik? :D a pénzt szedik be, 10-12 milliárt ft éves szinten előre bele is van kalkulálva a költségvetésbe közlekedési bírságokból, persze ez statisztikai adatokon alapul, tehát a közlekedők adnak rá okot, de már évek óta minden lehetőséget megfognak a pénzbehajtás érdekében, ezzel szemben a lakhelyemen lévő rendőrkapitányságtól 5 percnyi sétára lévő helyre hívtam a rendőrt bűncselekmény miatt, 50 perc alatt sikerült kiérniük, haverékhoz betörés után másnap tudtak kiérni, persze addig ne nyúlj semmihez... ha ezek nem lennének, azt mondom trafizzatok, na de így? Nem vagytok ti egy kicsit "kabbe a f*szom" -ok?
2012. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Pénzt beszedni is csak attól lehet, aki nem tartja be a szabályokat. Én nap mint nap közlekedem (autóval) és nap mint nap látok szabálytalankodókat.
2012. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!