Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUZUKI IGNIS-szel karambolozot...

SUZUKI IGNIS-szel karambolozott már valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire védett meg? hol a legsérülékenyebb?

2012. szept. 27. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, még senki. Az Ignist elkerülik a balesetek.
2012. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oldalán a legsérülékenyebb mint minden más autó, de nem valami erős gépek ezek. Láttam már ilyen balesetet. Erősebb, mint a régi suzuki swift, de mégis egy elég hitványul összerakott autó. Kezdve a hátsó merev tengelyével. Ha már suzuki és személyautó, akkor minimum egy SX4, az normálisabban néz ki és a kasznija is kellően erős.
2012. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz az utasvédelme, kielégítő az oldalvédelem is, már nem az alkarod az elsődleges gyűrődőzóna mint a régi Swiftnél. Azért nincs olyan utascella mint egy X5-ben, de már nem is "papírautó".


Egyébként nem annyira igénytelen az a hátsó felfüggesztés, csak kib*szott kemény gyárilag. Mondjuk valóban érdekes egy helyváltoztató eszköz, ha az meg a régi Swift között kéne választanom maradnék a Swiftnél.

2012. szept. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tolnaipapa válasza:

Szia!Pár évvel ezelőtt karamboloztam az akkor még új Ignisemmel.Hátulrol ütöttek meg,ezért az út menti fák közé hajtottam,és ott "ezer"fát kitörtem.A fák hol jobbról,hol balról (de mindig csak oldalról) találtak el.az üvegek kitörtek,ajtók teljesen összetörtek.még a műszerfal is összetört előttem.Kb 7-800 ezer Ft-os lett a kár.nekem semmi bajom nem lett,tökéletesen megvédett.(egy karcolás sem) Szerintem jó védelem.Szia

Tolnaipapa

2012. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,.
2012. szept. 29. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!