Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen oldalon tudok simsont...

Crx-es kérdése:

Milyen oldalon tudok simsont budapesten keresni több oldalt jó lenne ha tudnátok mandani jófogás apród használtautó ismerem teszvesz nem kell?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

crx-es nem változol!


Áruld el nekem hány Simsont láttál eddigi életed során Budapesten, kettőt, hármat?

Valahogy Bp-n igencsak elenyésző a számuk, vidéken jóval több akad! Ráadásul az egyik ismerősöm nemrég vett a vaterán egy szinte gyári állapotú Simson Star-t bagóért!

:D

2012. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyire sürgős?

Még jogsid sincs, hová az a nagy rohanás?

2012. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most kipróbáltam, csak a Jófogáson rákerestem, hogy van-e Budapesten Simson, és azért ott lehet találni. A többi oldalt nem néztem, de szerintem ott is akad pár, ha ilyen apróhirdetési portált keresel, legegyszerűbb ha rákeresel, egy rakat oldalt ki fog dobni, de azért érdemesebb az ismert hirdetési oldalaknál maradni, ahol jobban figyelnek a biztonságra és ellenőrzik a hirdetéseket.
2012. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2012. szept. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!