Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ehhez mit szóltok? Már megint...

Ehhez mit szóltok? Már megint azért kellett meghalnia egy embernek, mert Suzukiban ült. Nagyobb autóban túlélte volna.

Figyelt kérdés

[link]


26 éves fiatalember, házas volt, gyermeke is volt :( Nagyon sajnálom. És erről is Orbán Viktor tehet, hogy ennyire rosszul állnak az emberek anyagilag! Hány embernek kell még meghalnia, hogy változás legyen végre ebben az országban?



2012. szept. 29. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 vagyok, Focus van a seggem alatt, de egy kamionnal találkozásnál én sem indulnék jobb esélyekkel a túlélésért... Ebbe a dologba belevinni a politikát elég hajmeresztő dolog, bármilyen rendszer lesz és bárki lesz kormányon, sosem fog mindenki a lehető legtöbb csillagot kapott autóval járni.


De ugyanígy veszélyes irány az EuroNCAP törésteszt csillagainak mániákus gyűjtése is, mert minden erősebb utascellájú új autóval rontják azok túlélési esélyeit egy frontális csattanásnál, akik régi (vagy régebbi) típusban ülnek. Van a neten videó egy 20 éves és egy új Renault Espace ütköztetéséről - meglepő a végeredmény, pedig mindkét autó megfelelő állapotban volt a mutatvány előtt.

2012. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!