Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a babettának?

Mi a baja a babettának?

Figyelt kérdés
Találtam egy babettát az úton gondoltam elhozom. Tekerem a pedált de nem pörög a hátsó kerék .mi a baja?a lánc pörgeti de mégsem pörög ki.a keréknek lehet vmi baja?

#baj #motor #hiba #segédmotor.babetta.kerék
2012. szept. 30. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és egy 210-es babetta.és ha tolom akkor a pedál tekeredik :D
2012. szept. 30. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:

"Találtam egy babettát az úton gondoltam elhozom" - aha, csak úgy találtál egyet és eltoltad... Told vissza mielőtt valaki megver vagy rád küldi a rendőröket.


Valószínűleg azért hagyták ott, mert nem használható, a gazdája pedig vissza fog érte menni pl. utánfutóval - csak nem akarja tolni.

2012. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(mondjuk Babettám nincs, de ha az én motoromat tolnád el így, akkor nem bajlódnék a rendőrséggel: simán eltörném mind a 10 ujjadat. Kalapáccsal szilánkosra.)
2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az említett hiba miatt hagyták ott, nem azért hogy valaki elvigye. De f@szért kell lopni?
2012. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lomtalanításkor told csak szépen vissza...
2012. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lomtalanításkor találtad, akkor told csak szépen vissza...
2012. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hazatoltam hanem egy buszmegálóhoz h más ne vigye el . minke nekem egy babetta somson melett? :D ÉS am meg mért az út mellé kell elfektetni mikor ahol mined kocsis látja ? ennyi ésszel... 20 bokor volt melette egyik mögé se tolta :D bebasztam a buszmegáló mögé aztán odabasztam egy papír hogy a buszmegáló mögött van :D am azért kérdeztem mert gondoltam ha már megtaláltam megyek vele egy kört:D babettám még nem volt:D
2012. okt. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!