Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell olyan felületet...

Hogy kell olyan felületet előállítani ami a RAT stílusú gépeken van, úgy hogy a karoszéria elemeket nem károsítja tartósan?

Figyelt kérdés

van egy simson starom és szeretném átalakítani ratos stílusuvá, hogy érem el ezt a hatást az elemeken azon kívül hogy "tedd ki a esőre azt jóvan"?

esetleg valaki csinált ilyen áttalakítást má?

Tapasztalatok vélemény?



#Simson #robogó. motor
2012. szept. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Kikened késtapasszal és lefested.

Vagy ha rozsdásra akarod akkor lecsiszolod fémtisztára és kirakod az esőre. Ha megvan a felületi rozsda akkor meg lekezeled valamivel hogy ne rozsdálljon tovább.

Meg persze ha fested akkor ecsettel csináld. Ne szórópisztollyal :D

2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hálám örökké üldözni fog!!! ;D esetleg valami tipp hogy mivel kezeljem hogy tovább ne rozsdásodjon?
2012. szept. 30. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ebbe konkrétumot nem tudok mondani :)

Én még nem csináltam ilyen gépet, de rozsdás felületre már raktam műgyantát pl. Amennyire láttam az szépen beivódott a rozsdába. De még csak kb fél éve van úgy. szóval nem tudom hogy hosszú távon hogy fogja bírni.

2012. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bemész az első autó tuningoshoz és csináltatsz rozsda mintás fóliát rá
2012. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RoadRunner válasza:
Sportmotor.hu-n keress egy RoadRunner97 nevû felhasználót. A képeim alá minden le van írva. A fólia meg felejtõs ...
2012. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!