Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen smkp-t érdemes venni?...

Milyen smkp-t érdemes venni? Olcsó, megbízható kell.

Figyelt kérdés

B-s jogsim van, tehát segédmotor kell, azonban ha egy pár köbcentivel nagyobb (tehát olyan 60-70 körüli), az még nem zavar (azért a 100 ccm már feltűnő, az sok).


Meguntam, hogy a simsonnal nem merek messzire menni.


Igényeim:

- Minél kevesebbet fogyasszon

- Üzembiztos legyen

- Lehetőleg ne kelljen bankot robbantani a megvételéhez sem

- Ha váltós lenne, az lenne ám az igazi!



Esetleg konkrét hirdetést is linkelhettek.


Köszi előre is!



2012. okt. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Yamaha DT
2012. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemértem Simsonnal mért nem mersz "messzebb" menni.Nekem 4 éve van meg a picike,és semmi baja nem volt még(kivéve a kopó alkatrészeket).Én el mertem vele menni 500 KM-re,mégis hazaértem.

Na jó, ha Simson nem kell, akkor talán Yamaha DT(bár ez sokkal többet fogyaszt,drágább,na meghát vannak ezekből is régebbiek).Talán Derbi Senda(de ők is drágák,sokat kajálnak),nézhetsz robogót.Kis robbancsot nem ajánlok,mert ők nem szeretnek 1 huzamban 150-200KM-t menni(pl Yamaha Mint,Jog,Honda Dio,pedig ezek keveset esznek,megbizhatóak,olcsók,bár a Simsonról ugyan ezt lehet elmondani,nem beszélve a könnyű szerelhetőségről,olcsó alkatrészekről.Talán egy nagyobb robogó:Malaguti F12,F15,Yamaha Aerox,Neos,Aprilia Sr50(KARBURÁTOROS),Piaggio NRG,ezekkel is az a baj, hogy drágák,drágák az alkatrészek,és van egy tipikus "kávédaráló" hangjuk amivel sokan ki fognak nevetni.Talán még megnézhetnél valami gyorsasági motort:Aprilia RS 50,Yamaha TZR 50,bár ezekkel fognak a legjobban kinevetni,egy Babetta is jobb:)

Én a helyedben helyre hoznám a Simsont (gondolom van valami kis baja,amitől nem mersz vele messzebb menni), és boldogan motorozgatnék vele.

Nem lepontozni, csak segíteni próbáltam:)

2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy jó gyári állapotú, nem gányolt Simsonnal jársz legjobban. Az enyém 2 literrel elmegy bárhova. Ezt szó szerint értsd, voltam már vele Lengyelországban is, ráadásul két személlyel, semmi gond nem volt vele soha (na jó, vagy 4x kifogyott a benzin a 6 év alatt, amióta megvan :D ).
2012. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!