Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogómnak a kipufogó...

A robogómnak a kipufogó belsejét hogyan tudom kitakaritani mert nagyon el van koxolódva. Halottam már olyan rol is hogy lánggal ki lehet égetni de az nem tesz kárt neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
ki kell égetni
2012. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
kimész valami egyenes útszakaszra és öt hat km-ert full gázzal mész ez kiégeti a kipuffancsot.
2012. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A nyélgázon húzás az a tipikus jó lesz az úgyis, há kigyün az majd, meg a folytást is szeggyed onnét kifelel mer az se kő oda....

Szóval az baromság, azzal nem a koxot égeted ki, hanem az egész motort.

Ki kell égetni, de az se mind1 hogy hogy.

[link]


Itt egy kis iromány. Elég jó. Én csináltam forrasztólámpával és benzinlámpával is a kox felhevítését. Mind a kettő megfelel a célra.

2012. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is a szocimotoros cikk alapján égettem ki a szimóét. Először csak füstöl, aztán nagyon füstöl, aztán ég a vége mint ha sugárhajtású lenne. Tök jól is néz ki közben. Attól hogy nyélgázon húzza még nem fog kiégni.
2012. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Egy robogó nem fog nyélgáztól az tuti. Én egy gázmelegítővel és kompresszorral égettem, de nagyon sokáig tartott. Viszont nekem pár pörgetős kilcsi után ki is ég, ha kokszos. (Már amennyire az lesz, hisz fullszintetikusnak nincs sok lerakódása... Ami van, azmeg mint említettem kiég.) Szóval ezzel nem mész sokra.


Az a cikk, amit linkeltek viszont tutira, mindig mindenhol jó!

2012. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Aki ásványi olajat használ vagy már nagyon retkes a kipuf az az életbe nem fogja nyélgázon 100 km-en sem kiégetni.


Én bevágtam éjjelre a kályhába, az tuti módszer :)

2012. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!